Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Dereköy’e Çok Amaçlı Salon Müjdesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli ilçesi Dereköy Mahallesi’nde uzun zamandır beklenen bir hizmeti daha hayata geçiriyor. Vatandaşların düğün, mevlit ve çeşitli toplantılarını gerçekleştirebileceği modern bir çok amaçlı salon inşaatı hızla ilerliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı’nın seçim vaatleri arasında yer alan kırsal bölgelere yönelik çok amaçlı salon projeleri, Dereköy Mahallesi’nde hayata geçirilen bu proje ile devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen proje, 1443 metrekare alan üzerine konumlanacak ve 561 metrekare kapalı alana sahip olacak.

Çatı örtüsü tamamlanan ve yer seramik kaplaması yapılan çok amaçlı salon, yakın zamanda halkın hizmetine sunulacak. Betonarme imalatının tamamlandığı salon, geçici kabul işlemlerine hazır hale getirilecek. Ayrıca, çevre düzenlemesi de tamamlandığında Dereköylüler, özel etkinlikler için modern ve konforlu bir mekana kavuşmuş olacaklar.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir