Antalya Büyükşehir Belediyesi Dereköy Mahallesi Çok Amaçlı Salon İnşaatı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Dereköy Mahallesi’nde Çok Amaçlı Salon İnşaatı Devam Ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli ilçesi Dereköy Mahallesi’nde gerçekleştirdiği proje ile vatandaşların uzun süredir ihtiyaç duyduğu düğün, mevlit ve çeşitli toplantılarını gerçekleştirebileceği çok amaçlı salon inşaatında sona yaklaşıyor. Yapımı devam eden çok amaçlı salon, 1443 metrekare alan üzerine kurulacak olup 561 metrekare kapalı alana sahip olacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı’nın seçim vaatleri arasında yer alan kırsal bölgelere yönelik çok amaçlı salon projeleri, Dereköy Mahallesi’nde hızla yükseliyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında betonarme imalatı tamamlanan salonun çatı örtüsü de bitirilmiş durumda.

Yakın zamanda hizmete girecek olan çok amaçlı salon, Dereköy sakinlerinin düğün, mevlit ve diğer etkinliklerini rahatça gerçekleştirebileceği modern bir mekân olacak. Yer döşemesi seramik işlerinde son aşamaya gelinen salon, çevre düzenlemesi tamamlandıktan sonra halkın hizmetine sunulacak.

Ayrıca Kontrol Edin

Ankara Ticaret Odası Başkanı ABD Büyükelçisini Ziyaret Etti

Ankara Ticaret Odası Başkanı'nın ABD Büyükelçisi'ni ziyareti hakkında güncel ve detaylı bilgiler. Türkiye-ABD ilişkilerine dair önemli gelişmeler ve görüşmeler hakkında detaylı bilgi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir