Aksa Doğalgaz: Türkiye’nin Önde Gelen Doğal Gaz Dağıtım Şirketi

Aksa Doğalgaz, Türkiye’nin En Büyük Özel Doğal Gaz Dağıtım Şirketi Olarak Başarıyla Yükseliyor

Türkiye’nin önde gelen doğal gaz dağıtım şirketi Aksa Doğalgaz, ekonomik değerler dikkate alınarak belirlenen Fortune 500 Türkiye 2023 Araştırması’nda 44. sırada yer aldı. Şirket, sürdürülebilir büyüme stratejisiyle 2023 yılı cirosunu 49,8 milyar TL’ye çıkararak başarılı bir performans sergiledi.

Aksa Doğalgaz, geçen yıl 5,7 milyar TL’lik yatırım yaparak toplam yatırım tutarını 40 milyar TL seviyesine çıkardı. Türkiye’nin enerji güvenliğine katkıda bulunmayı sürdüren şirket, 21 yıldır sektörde liderliğini koruyor.

Kazancı Holding’in 50 Yılı Aşkın Tecrübesiyle Güçlenen Aksa Doğalgaz

Aksa Doğalgaz Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aslan, şirketin sürdürülebilir büyüme stratejisinin temellerini daha da güçlendirerek 45 bin kilometreye ulaşan şebeke uzunluğu ve artan abone sayısıyla önemli bir başarı elde ettiklerini vurguladı. Şirketin uluslararası alanda örnek çalışmalar yürüttüğünü belirten Aslan, 175 ofis ve 4.356 çalışanlarıyla doğal gazın ekonomik ve konforlu kullanımını sağladıklarını ifade etti.

Aslan, “Doğal gaz arzını en yüksek müşteri memnuniyetiyle, kesintisiz ve güvenli bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Kazancı Holding’in tecrübesinden güç alan Aksa Doğalgaz, çalışanlarına, paydaşlarına ve vatandaşlarına teşekkürlerini iletti.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Pirelli Lastiklerinde Teknolojik Gelişmeler

Pirelli lastiklerindeki son teknolojik gelişmeleri keşfedin. Yüksek performans, uzun ömür ve güvenlik için Pirelli'nin yenilikçi lastik teknolojilerini yakından inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir